Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Tulkojumu cenas

Zemāk ir uzrādītas vispārējās tematikas tekstu tulkošanas pakalpojumu cenas par vienu standarta lappusi (250 vārdi) vispopulārākajās valodās.

Uzzināt citu valodu cenas, kā arī izdarīt pasūtījumu Jūs varat, atsūtot vēstuli uz e-pastu, pa pastu, pa faksu, pievienojot Jūsu rekvizītus vai ierodoties kādā no mūsu birojiem Rīgā, Mārupes ielā 4, 41.kab.

Rakstiskā tulkojums

Rakstiskā tulkojuma cenu mēs aprēķinām pēc vārdu skaita tekstā. Lai uzzinātu precīzu cenu, sazinieties ar mums, un mēs Jums ātri aprēķināsim tulkojuma izmaksas.

Varat aprēķināt tulkojuma cenu, izmantojot arī mūsu kalkulatoru. Izvēlieties vajadzīgo valodu, ievadiet Jūsu tulkojamā teksta vārdu vai rakstzīmju skaitu un iegūstiet tulkojuma izmaksas.

Tabulā norādītas tulkošanas pakalpojumu cenas vispārējas tematikas tekstu tulkojumiem par vienu standarta lappusi (250 vārdu) populārākajās valodās.

Cenas tulkošanas pakalpojumiem

Mutiskās tulkojums

Mutiskās tulkošanas cena ir atkarīga no tulkojuma specifikas un ilguma. Mūsu tulki Jums nodrošinās gan vienas dienas semināra tulkošanu, gan asistēs vairāku dienu ilgā komandējumā ārzemēs.

Ja Jums ir jautājumi par tulkojuma izmaksām vai neatrodat sarakstā nepieciešamo valodu, sazinieties ar mums!

PIETEIKT TULKOJUMU
Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.