Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Raksti


Nodokļu atmaksa cilvēkiem, kuri strādājuši ārvalstīs
Vai Jūs plānojat strādāt ārzemēs? Vai arī esat tur jau strādājis? Neaizmirstiet noskaidrot vai neesat pārmaksājis iedzīvotāju ienākumu nodokli. Lielākā daļa cilvēku, kuri pirmo reizi strādā ārzemēs, maksā ļoti augstus nodokļus, jo viņu darba devējs nezina, kāda nodokļu likme piemērota tiem.

Izglītības dokumentu tulkošana
Iespēja iztulkot un notariāli apliecināt dokumentus gan Rīgas centrā gan Pārdaugavā, zemāk minētajās, kā arī daudzās citās valodās! Ātri, ērti un kvalitatīvi sagatavosim Jūsu dokumentus, lai bez raizēm vari iestāties izvēlētajā augstskolā!

Tulkošanas birojs – sadarbība ar to
Pēdējā laikā tulkošanas pakalpojumi kļūst aizvien nepieciešamāki. Taču neskatoties uz to, ka jebkurš tulkošanas birojs piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ne ikkatra šāda organizācija spēj pievērst Jūsu uzmanību. Ja ir nepieciešama tekstu tulkošana, izvēlieties profesionāļus, piemēram tādus kā, Efumo Translate, lai būtu pārliecība par sniedzamo pakalpojumu kvalitāti.

Tulkojumi – pakalpojums, kas pieejams visiem
Starpvalstu robežas pakāpeniski izzūd. Aizvien vairāk cilvēku ceļo uz dažādām pilsētām un valstīm, un uzņēmēji aizvien biežāk uzsāk starptautisku biznesu. Tāpēc tekstu tulkošana un tulkotāju pakalpojumi kļūst pieprasītāki. Tulkojumi var būt nepieciešami darbā ar dokumentiem vai profesionālākai biznesa organizācijai citā valstī.

Tehniskais tulkojums: kā nekļūdīties?
Tehnisko tekstu tulkojums skaitās visgrūtākais. Parasti tā ir šauri specializēta vai zinātniska informācija, kas tiek pasniegta noteiktā stilā. Šeit nedrīkst izmantot literāro valodu vai tēlainu valodu. Sarežģītība ir tieši specifiskajā terminoloģijā. Tāpēc, ja Jums nepieciešams šāda satura tekstu iztulkot latviešu valodā vai jebkurā citā valodā, kompānija Efumo Translate sniegs profesionālu palīdzību.

Tulkotāji biznesā: cilvēki vai programmas?
Tulkojumi, kas nepieciešami biznesam, atšķiras no tulkojumiem, ko var iemācīties augstskolā. Cilvēki, kas darbojas šajā sfērā, pastāvīgi pilnveido savas iemaņas. Tulkotājam, vienmēr jābūt gatavam tikties ar klientu. Daži uzņēmēji dokumentācijas tulkošanai izmanto dažādas programmas.

Tulkojumi biznesam un biznesmeņiem
Kompānija Efumo Translate ir īsts profesionālis tulkošanas pakalpojumu jomā un piedāvā savus pakalpojumus visiem un katram – privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Dokumentu tulkošana- mūsdienu biznesa īpaša vajadzība
Ja Jūsu bizness atrodas vairākās valstīs vienlaikus, tad darba dokumenti tiek sastādīti visbiežāk angļu valodā, retāk - citās valodās.Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.