Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Raksti

Sīkākā informācija par tulkojumiem


Tulkojumi Rīgā – aktuāls pakalpojums dažādās dzīves un darba situācijās
Tulkojumi Rīgā ir viens no populārākajiem pakalpojumiem, kas ir aktuāls gan uzņēmumiem, gan arī privātpersonām. Piemēram, rakstiskie tulkojumi ietver gan mājaslapu un mārketinga materiālu tulkošanu, gan dažādu katalogu, dokumentu tulkojumus, kas ir īpaši svarīgi uzņēmumiem, kas darbojas starptautiskos tirgos.

Tulkošanas birojs – profesionāls partneris biznesa attīstībā
Uzsākot savu biznesu, uzņēmēji domā par visiem iespējamiem variantiem, kā iekarot lielāku auditoriju. Un bieži vien biznesa virzība starptautiskā līmenī ir labākais veids, kā to realizēt. Tomēr nereti valodas barjeras dēļ integrēšanās starptautiskā tirgū ir ļoti sarežģīta, pat neiespējama. Lai neaprobežotu savu biznesu tikai un vienīgi ar darbošanos dzimtajā zemē, tulkošanas birojs ir vienīgais prātīgais risinājums, kā uzņēmums var justies komfortabli, „zeļot un plaukstot” ārvalstu tirgos.

Kvalitatīvi tulkošanas pakalpojumi – glābiņš dažādās dzīves situācijās
Praktiski katram mūsdienīgam cilvēkam reizi pa reizei var būt nepieciešami tulkošanas pakalpojumi. Piemēram, tie lieti var noderēt gadījumos, kad korekti jānoformē svarīgi darījumu līgumi ārzemju partneriem, jāsastāda CV darbam kādā ārvalstu kompānijā vai nepieciešams pielāgot mājaslapas saturu dažādu tautību interneta lietotājiem, tādējādi ievērojami palielinot interneta lapas apmeklējumu statistiku.

Nodokļu atmaksa cilvēkiem, kuri strādājuši ārvalstīs
Vai Jūs plānojat strādāt ārzemēs? Vai arī esat tur jau strādājis? Neaizmirstiet noskaidrot vai neesat pārmaksājis iedzīvotāju ienākumu nodokli. Lielākā daļa cilvēku, kuri pirmo reizi strādā ārzemēs, maksā ļoti augstus nodokļus, jo viņu darba devējs nezina, kāda nodokļu likme piemērota tiem.

Tulkošanas birojs – sadarbība ar to
Pēdējā laikā tulkošanas pakalpojumi kļūst aizvien nepieciešamāki. Taču neskatoties uz to, ka jebkurš tulkošanas birojs piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ne ikkatra šāda organizācija spēj pievērst Jūsu uzmanību. Ja ir nepieciešama tekstu tulkošana, izvēlieties profesionāļus, piemēram tādus kā, Efumo Translate, lai būtu pārliecība par sniedzamo pakalpojumu kvalitāti.

Izglītības dokumentu tulkošana
Iespēja iztulkot un notariāli apliecināt dokumentus gan Rīgas centrā gan Pārdaugavā, zemāk minētajās, kā arī daudzās citās valodās! Ātri, ērti un kvalitatīvi sagatavosim Jūsu dokumentus, lai bez raizēm vari iestāties izvēlētajā augstskolā!

Tulkojumi – pakalpojums, kas pieejams visiem
Starpvalstu robežas pakāpeniski izzūd. Aizvien vairāk cilvēku ceļo uz dažādām pilsētām un valstīm, un uzņēmēji aizvien biežāk uzsāk starptautisku biznesu. Tāpēc tekstu tulkošana un tulkotāju pakalpojumi kļūst pieprasītāki. Tulkojumi var būt nepieciešami darbā ar dokumentiem vai profesionālākai biznesa organizācijai citā valstī.

Tehniskais tulkojums: kā nekļūdīties?
Tehnisko tekstu tulkojums skaitās visgrūtākais. Parasti tā ir šauri specializēta vai zinātniska informācija, kas tiek pasniegta noteiktā stilā. Šeit nedrīkst izmantot literāro valodu vai tēlainu valodu. Sarežģītība ir tieši specifiskajā terminoloģijā. Tāpēc, ja Jums nepieciešams šāda satura tekstu iztulkot latviešu valodā vai jebkurā citā valodā, kompānija Efumo Translate sniegs profesionālu palīdzību.Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.