Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Raksti

Sīkākā informācija par tulkojumiem


Tulkotāji biznesā: cilvēki vai programmas?
Tulkojumi, kas nepieciešami biznesam, atšķiras no tulkojumiem, ko var iemācīties augstskolā. Cilvēki, kas darbojas šajā sfērā, pastāvīgi pilnveido savas iemaņas. Tulkotājam, vienmēr jābūt gatavam tikties ar klientu. Daži uzņēmēji dokumentācijas tulkošanai izmanto dažādas programmas.

Tulkojumi biznesam un biznesmeņiem
Kompānija Efumo Translate ir īsts profesionālis tulkošanas pakalpojumu jomā un piedāvā savus pakalpojumus visiem un katram – privātpersonām un korporatīvajiem klientiem.

Dokumentu tulkošana- mūsdienu biznesa īpaša vajadzība
Ja Jūsu bizness atrodas vairākās valstīs vienlaikus, tad darba dokumenti tiek sastādīti visbiežāk angļu valodā, retāk - citās valodās.

Efumo Translate - profesionāli, kvalitatīvi un ar visu sirdi
Ne gluži ikkatrs spēj palielīties, ka pārvalda svešvalodu. Un ņemot vērā to, ka pašlaik komunikācijas plaši izplatījušās visā pasaulē, biznesa attīstība norit strauji un produktīvi, un uzņēmumi vēlas sadarboties ar aizrobežu partneriem, svešvalodas zināšanas ir ļoti vajadzīgas.

Efumo Translate – labāko speciālistu labākie tulkojumi
Tekstu tulkošana – grūts uzdevums, ar kuru ne katrs spēj tikt galā, jo, lai tulkotu tekstus, ir vajadzīgs ne tikai bagāts vārdu krājums, bet jāprot arī literāri pareizi un skaisti veidot teikumus.

Notariāli tulkojumi un to īpatnības
Tulkojums jums var būt nepieciešams visdažādākajās situācijās. Piemēram, dodoties aiz robežām strādāt vai mācīties, kā arī virknē citu līdzīgu gadījumu. „Efumo Translate” speciālistu pieredze rāda, ka viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem ir notariāli tulkojumi, kas ir nepieciešami kādu konkrētu dokumentu kārtošanai aiz robežām un to likumīguma apstiprināšanai.

Tehniska satura teksti, kur slēpjas tulkojuma sarežģītība?
Ja uzdotu jautājumu, kādu tekstu tulkot no angļu valodas uz krievu ir vissarežģītāk, atbilde būtu tikai viena – tehniska satura tekstu. Šie tulkojumi atšķiras ar lielu daudzumu specifisku terminu, kurus nepārzinot, pareizs teksta tulkojums nav tik vienkārši panākams.

Tulkojums no angļu valodas, kādos gadījumos ir svarīgs tā precizitātes notariāls apliecinājums?
Notariāli tulkojumi ir vajadzīgi tajos gadījumos, kad ir svarīgs dokumenta patiesuma un tulkojuma precizitātes apliecinājums.Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.