Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Kvalitatīvi tulkošanas pakalpojumi – glābiņš dažādās dzīves situācijās

Kvalitatīvi tulkošanas pakalpojumi – glābiņš dažādās dzīves situācijāsPraktiski katram mūsdienīgam cilvēkam reizi pa reizei var būt nepieciešami tulkošanas pakalpojumi. Piemēram, tie lieti var noderēt gadījumos, kad korekti jānoformē svarīgi darījumu līgumi ārzemju partneriem, jāsastāda CV darbam kādā ārvalstu kompānijā vai nepieciešams pielāgot mājaslapas saturu dažādu tautību interneta lietotājiem, tādējādi ievērojami palielinot interneta lapas apmeklējumu statistiku. Tāpat, kārtojot ar izglītību, ceļošanu vai juridiskiem aspektiem saistītus jautājumus, nereti ir vajadzīgi notariāli apstiprināti tulkojumi. Šādos un līdzīgos gadījumos bez kvalificēta un pieredzējuša speciālista neiztikt. Protams, iztulkot tekstu var mēģināt arī patstāvīgi, kam nereti tiek izmantoti online tulkošanas pakalpojumi, taču šādas tulkošanas rezultāts var radīt ne visai patīkamas, pat problemātiskas sekas. Īpaši tas attiecas uz uzņēmējiem, kam svarīgi atstāt par sevi maksimāli prestižu iespaidu, nepieļaujot absurdas kļūdas.

Bieži gadās arī tādas situācijas, kad vajadzīgi profesionāli mutiskās tulkošanas pakalpojumi. Piemēram, ne katrs uzņēmuma vadītājs brīvi pārvalda svešvalodas, lai veiktu nopietnas pārrunas ar ārvalstu partneriem. Paļaujoties tikai uz savām prasmēm un veiksmi, pastāv risks, ka var neizdoties vienoties par kādu svarīgu vai pat izšķirošu jautājumu.

Ņemot vērā iepriekš minēto, kļūst skaidrs viens – profesionāli tulkošanas pakalpojumi var izglābt visdažādākajās dzīves jomās.

Lai izvairītos no neērtībām un sarežģījumiem, ko var radīt svešvalodu zināšanu trūkums, uzticiet tulkošanu tikai profesionāļiem, kādi esam mēs. Pateicoties gadiem ilgi krātai tulkošanas pieredzei, zināšanām visdažādākajās nozarēs un pastāvīgai profesionālo prasmju attīstībai, „DSTranslate” sniegtie tulkošanas pakalpojumi nav likuši vilties nevienam mūsu klientam.

Sazinieties ar mums un pasūtiet vajadzīgo tulkojumu jau tagad!
Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.