Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Medicīnisks tulkojums – mums nav nekā neiespējama

Par vienu no delikātākajiem un skrupulozākajiem tulka darba veidiem tiek uzskatīta medicīniskās tematikas dokumentu tulkošana. Lieta tāda, ka šeit uz kārts ir likta cilvēka veselība un dzīvība, tādēļ likmes minētajā sfērā ir ļoti augstas. Diezgan bieži tieši ārvalstu zinātnieki un pētnieki veic daudz ļoti svarīgu atklājumu medicīnas sfērā.

Ja aplūkot visus tulkošanas pakalpojumus, tad tieši medicīnisks tulkojums tiek uzskatīts par šauri specializētu. Lai varētu īstenot medicīnisku tulkojumu, nepieciešams vismaz kaut ko zināt par medicīnu, un teicami pārvaldīt valodu. Kā zināms, medicīniskās tematikas dokumentu tulkošanu veic ne visas aģentūras. Iespējams, tas notiek tādēļ, ka medicīnisku tulkojumu var īstenot tikai augsta līmeņa profesionāļi. Tādi speciālisti strādā mūsu tulkošanas kompānijā "Efumo Translate".

Mums ir tulki, kuriem piemīt noteiktas zināšanas par medicīnu un kuri lieliski zina valodu un izprot visu atbildību, kas viņiem tiek uzlikta tulkojuma izpildes procesā, tas ir, kvalitātei jābūt nevainojamai. Mēdz būt arī tā, turklāt nereti, ka medicīnisku tulkojumu nepieciešams veikt par tādām zinātniskām parādībām, par kurām pat dzimtajā valodā vēl nav rakstīts. Tieši tādēļ medicīnisku tulkojumu jāveic īstam profesionālim, kurš ir tādas solīdas kompānijas tulks kā mūsējā, kurā tiek sniegti tulkošanas pakalpojumi par medicīnisku tematiku.

Mūsu kompānija "Efumo Translate" piedāvā tādu pakalpojumu kā medicīnisks tulkojums. Šobrīd medicīnisks tulkojums ir ļoti aktuāls un pieprasīts, jo mūsu Krievijas pilsoņi ļoti bieži iziet ārstēšanās kursu ārvalstu klīnikās un viņiem pēc tam ir vajadzīgs apstiprināt kādas potes un analīzes. Sekojoši, nepieciešams arī medicīnisks tulkojums.

Bet vēl mēdz būt tādas situācijas, kad medicīnisks tulkojums vajadzīgs arī tiem pilsoņiem, kuri ar mērķi iekārtoties darbā izbrauc uz ārzemēm. Viņiem jābūt līdzi medicīniskiem tulkojumiem par viņu veselības stāvokli. Mūsu kompānijas "Efumo Translate" tulki sniedz medicīnisku tekstu tulkošanas pakalpojumus jebkuriem mērķiem, kas nepieciešami klientiem.

Medicīnisks tulkojums skar visu iespējamo dokumentāciju, lielākoties ārstu slēdzienus, izziņas par potēm, dažādu farmācijas kompāniju informatīvos materiālus. Tāpat tas var būt laboratorijas pētījumu rezultātu medicīnisks tulkojums, medicīnas tehnikas ekspluatācijas noteikumu medicīniski tulkojumi utt. Prezentācijas, ziņojumus, atskaites, kas veltītas medicīniskajai darbībai, mēs tulkojam īpaši rūpīgi un uzmanīgi.

Mūsu kompānija "Efumo Translate" piedāvā saviem klientiem tikai kvalitatīvu medicīnisko tulkojumu, ko īsteno pieredzējuši speciālisti, kuri ar to nodarbojas ne pirmo gadu. Pie tam tulkojumu izmaksas ir pieejamas daudziem. Šobrīd pie mums strādā augstas klases speciālisti, kuriem medicīnisku tulkojumu veikšana ir iemīļots darbs, ar kuru viņi lieliski tiek galā.
Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.