Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Nodokļu atmaksa cilvēkiem, kuri strādājuši ārvalstīs

Vai Jūs plānojat strādāt ārzemēs? Vai arī esat tur jau strādājis? Neaizmirstiet noskaidrot vai neesat pārmaksājis iedzīvotāju ienākumu nodokli. Lielākā daļa cilvēku, kuri pirmo reizi strādā ārzemēs, maksā ļoti augstus nodokļus, jo viņu darba devējs nezina, kāda nodokļu likme piemērota tiem.

Vidējā atgriežamā summa ir 632 EUR.

Nodokļu pārmaksas atgūšana ir legāls process un tas pilnīgi noteikti nekādi neietekmē Jūsu iespējas iegūt darbu ārzemēs. Nodokļu atgriešanas kārtību no ārzemēm, nosaka dalībvalstī spēkā esošie tiesību akti. Ja Jūsu valstī ir pienākums iesniegt ienākumu deklarāciju, tad nodokļu atgriešana no ārzemēm, ir tikai daļa no ienākumu nodokļa aprēķināšanas procedūras.

Dokumenti, kuri nepieciešamie, lai atgrieztu pārmaksātos nodokļus.

Visbiežāk ārvalstu nodokļu institūcijas pieprasa šādus dokumentus un informāciju:

  • pases vai personas identifikācijas kartes kopiju;
  • dokumentu par nopelnītajiem ienākumiem un samaksātajiem nodokļiem no katras darba vietas, kur strādājāt ārzemēs. Tās var būt pēdējās nedēļas vai pēdējā mēneša algas lapas, vai arī darba devēja izdots dokuments (piemēram, Lielbritānijā un Īrijā tā ir P-45/P-60 forma, Nīderlandē – „Jaaropgave“ forma u.t.t.);
  • ārvalsts sociālās apdrošināšanas numuru;
  • darba vietu, kurās strādājāt, nosaukumus un adreses.

Arī tad, ja Jums nav visu nepieciešamo dokumentu, tik un tā, Jūs varat pieteikties nodokļu atgriešanai no ārzemēm. RT TAX parūpēsies par visām formalitātēm, tajā skaitā, pieprasīs trūkstošos dokumentus.

Atgriežamo nodokļu summa.

Lai aprēķinātu no ārzemēm atgriežamo nodokļu apmēru, internetā variet izmantot „Nodokļu atmaksas kalkulatoru”. Tas ir pieejams bez maksas.: http://www.rttax.com/lv/calculator/ Tomēr jāatzīmē, ka šāds „kalkulators” ir vienkāršots instruments, un sniedz tikai aptuvenu rezultātu.

Nodokļu atmaksa ilgst apmēram 45-120 dienas no deklarācijas iesniegšanas brīža. Nodokļu atmaksu var saņemt par pēdējajiem 3 līdz 6 gadiem, atkarībā no valsts, kurā Jūs strādājāt.

Latvijā nekas nav jāmaksā, ja ārvalstī nodokļi jau bija samaksāti. Latvija ir parakstījusi dubultās neaplikšanas ar nodokļiem līgumus ar daudzām valstīm, tāpēc Latvijas pilsoņiem, kuri ir maksājuši nodokļus ārvalstīs, Latvijā nekādi papildu nodokļi nav jāmaksā.

Neatstājiet savu grūti nopelnīto naudu ārzemēs!
Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.