Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Tulkojumi biznesam un biznesmeņiem

Tulkotāja pakalpojumi: biznesa pāreja jaunā līmenī

Kompānija Efumo Translate ir īsts profesionālis tulkošanas pakalpojumu jomā un piedāvā savus pakalpojumus visiem un katram – privātpersonām un korporatīvajiem klientiem. Un tomēr prakse rāda, ka tulkojumi visbiežāk nepieciešami mazā un vidējā biznesa pārstāvjiem. Ja griežaties pie tulkotājiem, visdrīzāk Jūs domājat par biznesa paplašināšanu un jaunu tirgu apgūšanu. Ja tas vēl nav tā, jāsāk izskatīt šādu iespēju.

Jauna biznesa atklāšana citā valstī nozīmē veselas kaudzes dažādu dokumentu gatavošanu saziņai un sadarbībai. Ja Jūs domājat par sava biznesa pāreju jaunā līmenī un atklāšanu citā valstī, jāpadomā par dokumentu paketes sagatavošanu, un ja tie ir gatavi – jāpasūta tulkojumi tajā valodā, ko izmanto šinī valstī. Šajā gadījumā aktuāls kļūst tulkotājs.

Tulkojumu īpatnības

Tulkojums – tas ir kas vairāk, nekā viekārša dokumentu valodas nomaiņa uz citu. Ja konkrēts dokuments jāpārveido no vienas valodas otrā, profesionāls tulkotājs ņem vērā dažādus faktorus, kā: vēsturiskos, politiskos, sociālos, kultūras un valodas. Ja šos faktorus ievēro, dokuments kļūst personalizēts. Jebkurš Efumo Translate tulkotājs zin to, un izmanto savas speciālās zināšanas, lai nodrošinātu kvalitatīvu tulkojumu.

Pavisam cita lieta – apstiprināts tulkojums. Prakse rāda, ja Jums nepieciešams pamatot dokumentu juridisko spēku citā valstī, vajadzīgi apstiprināti tulkojumi. Lai garantētu tādu tulkojumu augsto kvalitāti, mūsu kompānija sadarbojas ar notariālajām kompānijām.

Kad iet runa par dokumentu tulkošanu, ir iespējamība, ka tie saturēs slepenu un konfidencionālu biznesa informāciju. Protams, vienmēr ir risks, ka šāda informācija var kļūt pieejama citiem, ko Jūs negribētu. Profesionālie un pieredzējušie Efumo Translate tulkotāji zina, ka viņu pienākums ir saglabāt konfidencialitāti darbā ar klientiem un viņu dokumentiem. Tāpēc mūsu tulkotājs nodrošinās pārliecību, piedāvās brīnišķīgu servisu un termiņu ievērošanu.
Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.