Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Tulkošanas birojs – profesionāls partneris biznesa attīstībā

Uzsākot savu biznesu, uzņēmēji domā par visiem iespējamiem variantiem, kā iekarot lielāku auditoriju. Un bieži vien biznesa virzība starptautiskā līmenī ir labākais veids, kā to realizēt. Tomēr nereti valodas barjeras dēļ integrēšanās starptautiskā tirgū ir ļoti sarežģīta, pat neiespējama. Lai neaprobežotu savu biznesu tikai un vienīgi ar darbošanos dzimtajā zemē, tulkošanas birojs ir vienīgais prātīgais risinājums, kā uzņēmums var justies komfortabli, „zeļot un plaukstot” ārvalstu tirgos.

Profesionāls tulkojums var būt nepieciešams jebkuram biznesam un jebkurā mirklī. Var rasties vajadzība gan pēc mutiska tulkojuma, piemēram, organizējot pārrunas vai piedaloties dažādās konferencēs, gan arī rakstiska dokumentu vai citu juridisku tekstu tulkojuma. Pēc daudzu ekspertu viedokļa, tulkošanas birojs ir vispareizākais risinājums biznesa vadībai un attīstībai starptautiskā mērogā. Turklāt tulkošanas birojs var sniegt savus pakalpojumus gan pastāvīgā režīmā, gan arīdzan atsevišķos gadījumos, kad tas nepieciešams. Galvenais – atrast uzticamu tulkošanas pakalpojumu sniedzēju.

Tulkošanas birojs Rīgā „DS Translate” ir uzticams partneris, kas nav licis vilties nevienam klientam un garantē augstas kvalitātes rakstiskos un mutiskos tulkojumus vairāk nekā 20 valodās. Turklāt – tieši tad, kad jums nepieciešams. Piemēram, frīlansera pakalpojumi, kas pirmajā brīdī var šķist ekonomiskāks risinājums, var būt diezgan sarežgīts sadarbības veids, jo vienam cilvēkam var būt vairāki pasūtītāji. Tas rada risku, ka jūs varat laikā nesaņemt svarīgu tulkojumu, arī tā kvalitāte var būt apšaubāma, radot dažādas nepatīkamas situācijas un pārpratumus, kas biznesā nav pieļaujams. Savukārt tulkošanas birojs nodarbina virkni pieredzējušu speciālistu, tāpēc vienmēr iespējams operatīvi atrast kādu, kas sniegs jums profesionālu palīdzību tulkošanā. Tulkošanas birojs – tā ir 100% kvalitātes garantija!Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.