Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Tulkojumi – pakalpojums, kas pieejams visiem

Starpvalstu robežas pakāpeniski izzūd. Aizvien vairāk cilvēku ceļo uz dažādām pilsētām un valstīm, un uzņēmēji aizvien biežāk uzsāk starptautisku biznesu. Tāpēc tekstu tulkošana un tulkotāju pakalpojumi kļūst pieprasītāki. Tulkojumi var būt nepieciešami darbā ar dokumentiem vai profesionālākai biznesa organizācijai citā valstī.

Pie kā griezties pēc palīdzības, ja vajadzīga dokumentu tulkošana

Bez šaubām, šodien ir daudz kompāniju, kuru pakalpojumu klāstā ir tulkojumi. Taču ne jau nu kura katra organizācija var piedāvāt labākas sadarbības piedāvājumus un būt atbilstoša Jūsu prasībām. Ja Jūs meklējat šādu kompāniju, Efumo Translate piedāvā Jums savu sadarbību. Lai arī visā pasaulē ir simtiem un pat tūkstošiem tulkošanas aģentūru, Efumo Translate ir pieprasīta, jo tikai šeit piedāvā individuālu pieeju un tieši šeit piedāvā visizdevīgākās cenas dokumentu tulkošanai.

Ja Jūs nolēmāt patstāvīgi meklēt tulkošanas aģentūras – tas nebūs viegli.

Kur atrast tekstu tulkošanas pakalpojumus?

Ir trīs tulkošanas pakalpojumu meklēšanas veidi.

  • Izmantojiet biznesa katalogus, lai meklētu dokumentu vai tekstu tulkošanas speciālistu. Ieskatieties sadaļā „Pakalpojumi” un izvēlieties atbilstošu kompāniju. Sazinieties pa norādītajiem telefoniem ar kompāniju un noskaidrojiet sadarbības noteikumus un citu būtisku informāciju.
  • Izmantojiet internetu, lai pasūtītu tulkojumus. Ar pamata meklēšanas sistēmu palīdzību, var atrast simtiem un pat tūkstošiem tulkotāju piedāvājumus gan Jūsu reģionā, gan visā pasaulē. Būtiska priekšrocība, meklējot tulkotājus ar meklēšanas sistēmu palīdzību ir tā, ka Jūs varat konkretizēt meklēšanu izvēloties piemēram „tehnisko dokumentu tulkošana” vai „tulkojumi Latvijā”.
  • Izmantojiet kolēģu, draugu vai ģimenes locekļu rekomendācijas. Personīgā rekomendācija, tas ir daudz labāk nekā sadarbība ar mazpazīstamām organizācijām. Piemēram, Jūs varat uzzināt klientu domas, kuri sadarbojās ar Efumo Translate un pasūtīja mūsu kompānijā tulkojumus. Visdrīzāk, Jūs dzirdēsiet mūsu pasūtītāju glaimojošas atbildes, kur katrs no viņiem ir priecīgs par mūsu sadarbību.Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.