Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Tulkojumi Rīgā – aktuāls pakalpojums dažādās dzīves un darba situācijās

Tulkojumi Rīgā ir viens no populārākajiem pakalpojumiem, kas ir aktuāls gan uzņēmumiem, gan arī privātpersonām. Piemēram, rakstiskie tulkojumi ietver gan mājaslapu un mārketinga materiālu tulkošanu, gan dažādu katalogu, dokumentu tulkojumus, kas ir īpaši svarīgi uzņēmumiem, kas darbojas starptautiskos tirgos. Ļoti pieprasīts un novērtēts pakalpojums ir tehnisko, medicīnisko, juridisko tekstu, kā arī finanšu dokumentācijas tulkošana. Šāda veida pakalpojumi ir aktuāli vienmēr, tāpēc ir svarīgi izvēlēties uzticamu un kvalitatīvu tulkošanas biroju, kas profesionāli veiks savu darbu un palīdzēs pasūtītāja biznesa darbībai un attīstībai.

Tulkošana Rīgā

Rakstiskie un mutiskie tulkojumi Rīgā

Arī privātpersonām tulkošanas pakalpojumi nav sveši – bieži vien, kad nepieciešams kārtot dažādus ar izglītību, ceļošanu vai juridiskiem aspektiem saistītus jautājumus, ir nepieciešami notariāli apstiprināti tulkojumi. Šādos un līdzīgos gadījumos bez kvalificēta un pieredzējuša speciālista neiztikt. Ne mazāk svarīgs pakalpojums biznesam ir mutiskie tulkojumi Rīgā. Tie nepieciešami, piemēram, organizējot pārrunas vai piedaloties dažādās konferencēs, kur tiek aicināti ārzemju viesi vai sadarbības partneri. Ne vienmēr pārrunu vadītāji brīvi pārvalda svešvalodas, tāpēc pieredzējušie mutiskās tulkošanas speciālisti var ievērojami palīdzēt šādos gadījumos. Turklāt tulkošanas birojs, kas nodrošina profesionālos tulkojumus, var sniegt savus pakalpojumus gan pastāvīgā režīmā, gan arī atsevišķos gadījumos.

Uzticama tulkošanas biroja izvēle – pārliecība par sniedzamo pakalpojumu kvalitāti

Tulkošanas pakalpojumi ir pieprasīts un veiksmīga biznesa darbībai nepieciešams pakalpojums. Uzņēmumiem, darbojoties starptautiskajos tirgos, ir svarīgi radīt profesionālu iespaidu, tāpēc tik liela nozīme ir jāpievērš kvalitatīviem rakstiskiem un mutiskiem tulkojumiem. Šādu profesionālo iespaidu uzņēmējdarbībā palīdzēs rast tulkošanas birojs „DS Translate”, kas piedāvā tādu pakalpojumu kā tulkojumi Rīgā. „DS Translate” nodrošina augstvērtīgu un profesionālu tekstu tulkošanu vairāk nekā 20 valodās. Ja nepieciešams, tulkošanas birojs apliecina dokumenta īstumu (Apostille) un veic notariāli apstiprinātus tulkojumus, piedāvā dokumentu formatēšanas pakalpojumus un iztulkotā teksta rediģēšanu – atbilstošajā nozarē lietoto terminu pārbaudi un precizēšanu. Pateicoties ilggadējai pieredzei tulkošanas jomā, zināšanām dažādākajās nozarēs un pastāvīgai profesionālo prasmju attīstībai, „DS Translate” spēj nodrošināt kvalitatīvus tulkojumus visdažādākajās dzīves un darba situācijās.Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.