Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Tulkošanas birojs – sadarbība ar to

Pēdējā laikā tulkošanas pakalpojumi kļūst aizvien nepieciešamāki. Taču neskatoties uz to, ka jebkurš tulkošanas birojs piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, ne ikkatra šāda organizācija spēj pievērst Jūsu uzmanību. Ja ir nepieciešama tekstu tulkošana, izvēlieties profesionāļus, piemēram tādus kā, Efumo Translate, lai būtu pārliecība par sniedzamo pakalpojumu kvalitāti.

Tulkošanas birojs – izvēlamies!

Ar Interneta parādīšanos un izplatīšanos, cilvēki atklāja unikālu iespēju kontaktēt ar citu valstu iedzīvotājiem. Angļu valoda kļūst aizvien izplatītāka daudzās valstīs, taču ko darīt, ja Jums vajag kaut ko iztulkot, bet Jūsu zināšanu nepietiek. Jūsu Interneta draugi arī nevarēs palīdzēt. Risinājums viens – meklēt tulkošanas biroju, kur tulkošana notiek augsti profesionālā līmenī.

Kāpēc vajadzīgi tulkošanas pakalpojumi?

Ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēkam nepieciešami tulkošanas pakalpojumi.

Web-lapas interneta lietotāji apmeklē labāk, ja tās rakstītas dažādās valodās. Ja Jūs tiešām gribat pievērst lielas auditorijas uzmanību, jānodrošina iespēja Jūsu mājas lapas apmeklētājiem pārskatīt interneta resursus viņu dzimtajā valodā.

Neatkarīgajiem kinoproducentiem tāpat vajadzīgs tulkošanas pakalpojums, lai iztulkotu filmu citās valodās vai sagatavotu filmas subtitrus. Izgudrotājiem un ražotājiem nodrošinot pieprasījumu savām radītajām precēm, būs jāuzraksta lietošanas instrukcijas dažādās valodās.

Ja Jūs izlēmāt spert milzīgu soli un iziet pasaules tirgū, sadarbība ar tādu organizāciju, kā tulkošanas birojs, būs vienkārši nepieciešama. Iespējams, Jūs teiksiet, mūsu laikā eksistē daudz online-tulkotāju, kas ļaus ievadīt kādu frāzi vai visu tekstu tulkošanai.Taču, ja Jūs izmantojāt šādus tulkotājus, zināt, cik zemas kvalitātes ir tulkojums. Tikai cilvēks, kas brīvi runā dotajā valodā, var uztvert mutiskās un rakstiskās valodas nianses un īpatnības.

Ja Jums nepieciešama:

  • Augstvērtīga un profesionāla tekstu tulkošana;
  • Medicīnisko, tehnisko, juridisko vai biznesa rakstu tulkošana;
Tad sadarbība ar Efumo Translate sniegs Jums daudzas priekšrocības!
Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.