Biznesa tulki veiksmīgai komunikācijai klientu valodā

Kalkulators

Summa: 0Ls
bez PVN 21%
Esat apmierināts ar cenu? Pasūtiet!

Kurjers

Klientu ērtībām Efumo Translate ievieš jaunu pakalpojumu – Kurjers.

Uzziniet vairāk par kurjeru...

Pakalpojumi

tulkošanas pakalpojumi

Tulkojumi

Mūsu komandā strādā augsti kvalificēti un profesionāli tulkotāji. Gadu gaitā uzkrātā tulkošanas pieredze un zināšanas par visdažādākajām nozarēm ļauj mums sniegt Jums plaša spektra tulkošanas pakalpojumus un nodrošināt kvalitatīvus tulkojumus. Uzticot tulkošanu mums, Jūs izvēlaties precizitāti, kvalitāti un ātrumu!

Rakstiskie tulkojumi

Pārtulkosim jebkuras nozares dokumentus un citus tekstus Jums nepieciešamajā valodā. Mēs veicam tulkojumus latviešu, krievu, angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu, portugāļu, holandiešu, dāņu, bulgāru, horvātu, lietuviešu, igauņu, ķīniešu, japāņu, turku, moldāvu, zviedru, norvēģu, somu un citās valodās, ka arī ivritā.

Tulkojot saglabāsim Jūsu iesniegtā dokumenta noformējumu, t. i., netiks mainīts sākotnējais formatējums, tiks saglabāti attēli, grafiki un tabulas.

Steidzamie tulkojumi

Atkarībā no valodas un teksta apjoma tulkojumu veiksim dienas vai pat dažu stundu laikā. Par steidzamu tulkojumu uzskatām pasūtījumu, ja ir jāpārtulko 13 un vairāk lapaspušu dienā.

Notariāli apstiprināti tulkojumi

Jūsu ērtībām piedāvājam notariāli apstiprināt tulkojumu. Tā ir ierasta prakse, kārtojot ar izglītību, ceļošanu un juridiskiem aspektiem saistītus jautājumus. Nemiet vērā, ka notariālajai apliecināšanai mums būs nepieciešams dokumenta oriģināls.

Mutiskā tulkošana

Piedāvājam secīgo (konsekutīvo) tulkošanu – runātā teksta fragmentāru tulkojumu (tulkošanu veic runātajā ieturēto paužu laikā). Šis tulkošanas veids ir ideāli piemērots, rīkojot lietišķas tikšanās un pārrunas ar ārvalstu biznesa partneriem, vadot seminārus, kā arī organizējot dažādus citus sabiedriskus pasākumus.

Rediģēšana

Mēs veicam iztulkotā teksta rediģēšanu – interpunkcijas un ortogrāfisko kļūdu labošanu, atbilstošajā nozarē lietoto terminu pārbaudi un precizēšanu. Tekstu rediģēs specialists, kam attiecīgā valoda ir dzimtā. Ja nepieciešams, nodrošināsim rediģēšanu arī Jūsu gatavajiem tekstiem, kam vajadzīgā papildus pārbaude. Šo pakalpojumu piedāvājam tulkojumiem latviešu, krievu un angļu valodā.

Dokumentu formatēšana

Palīdzēsim Jums ātri noformēt dokumentus atbilstoši prasībām. Ja nepieciešams, noformēsim virsrakstus, izveidosim un ievietosim grafiskos attēlus un tabulas Jūsu MS Office dokumentā.

CV sastādīšana nepieciešamajā valodā

PPalīdzēsim izveidot un pārtulkot CV Jums vajadzīgajā valodā. Jums atliks tikai parakstīties un nosūtīt to adresātam..

Mājaslapas satura un SEO tulkojumi

Profesionālī iztulkosim Jūsu uzņēmuma mājaslapu, piemērojot tās informāciju noteiktai kultūrai, mentalitātei un valodai. Varat būt droši, ka paveiksim savu darbu tā, lai pirmais iespaids par Jūsu uzņēmumu būtu tikai un vienīgi pozitīvs.

Dokumentu īstuma apliecināšana

JJa nepieciešams ārvalstīs izdotu dokumentu izmantot Latvijā vai dokuments, kas izdots Latvijā, ir jāiesniedz ārvalstīs, nokārtosim Jūsu dokumenta īstuma apliecināšanu jeb legalizāciju. Dokumenta legalizācija ir paraksta un zīmoga īstuma apliecināšana, ko veic konsulārā amatpersona, lai vienā valstī sastādītie dokumenti iegūtu juridisku spēku citā valstī. Dokumentu īstuma apliecināšana (legalizācija) nav notariāla darbība.

Sazinieties ar mums un pasūtiet vajadzīgo tulkojumu jau tagad!
Veikt pasūtījumu

Atļautie failu formāti: pdf, txt, doc.