Бизнес-переводчики для успешной коммуникации на языке клиента

Калькулятор

Сумма: 0Ls
без учета НДС 21%
Устраивает цена? Заказать!

Курьер

Для удобства клиентов Efumo Translate предлагает новый вид услуги - Курьер.

Узнать больше о возможностях курьера...

Отзывы клиентов

Vera Kirilova, SIA Atlantic Group grāmatvede

„Mums ir izveidojusies ļoti laba sadarbība – tulkojam dažādas izziņas, līgumus un gada pārskatus. Izvēlējāmies Efumo Translate, jo uzņēmumam ir samērā liela tulkošanas pakalpojumu sniegšanas pieredze Latvijas tirgū. Ideāls kvalitatīvu pakalpojumu sniedzējs ar elastīgām cenām!”

Sergejs Veselovs, SIA Konecranes Latvija rīkotājdirektors

„Brīdī, kad bija nepieciešams pārtulkot tehnisko dokumentāciju no angļu valodas latviešu valodā, izvēlējāmies Efumo Translate, jo uzņēmums nodrošina ļoti kvalitatīvus tehniskos tulkojumus. Darbs tiek izpildīts iepriekš atrunātajos termiņos. Lielisks serviss un individuāla pieeja katram klientam. Visiem, kas tikai sāk sadarbību ar Efumo Translate, iesaku sarunāt tikšanos un izrunāt tulkojuma apjomu un detaļas, lai varētu saņemt labāko variantu.”

Aleksandrs Ļeščinskis, SIA A-Lex Law Office valdes loceklis

„Ar Efumo Translate vadītāju Dmitriju esam pazīstami jau daudzus gadus, tāpēc nebija šaubu, kuru pakalpojuma sniedzēju izvēlēties. Augstu vērtēju viņa darba stilu, atsaucību un pretimnākšanu klientam. Vairākkārt esmu pasūtījis tulkojumus dažādās valodās. Varu teikt, ka Efumo Translate ir uzticams partneris, kas spēj rast risinājumu vissarežģītākajās situācijās.”.
Сделать заказ

Разрешенные файлы: pdf, txt, doc.